Koolivorm

Meie koolil on koolivorm, mis rahustab keskkonda ja loob parema oma kooli tunde ning võtab ära sobiva riide leidmise mure.

1.-6. klassi õpilastel on kohustuslik kanda koolilogoga tumesinist vesti, mille all on kraega triiksärk/pluus või kooli logoga polosärk. Kooli logoga polosärki võib kanda ka ilma vestita septembris ja mais. Pidulikel üritustel võib pintsaku asemel või valge/ühevärvilise särgi peal kanda koolilogoga vesti.

Koolivormi tellimise ja ostmise üldinfo tootja Norrison kodulehel.

Ostmise ja tellimisega seotud probleemide korral palun pöörduda aadressil info@norrison.ee. Tellitud vormid saab kätte otse tootja Norrisoni käest, kool kaupa ei vahenda.

Koolivormi rõivaste suurusi on võimalik proovida alates 3. maist 2021 Norrison OÜ salong-kaupluses aadressil Telliskivi 60/2, D-korpus, i-hoone. E-R kell 10.00-18.30 ja L kell 11.00-18.30, P suletud.

Ettetellimine

Teatud perioodidel kevadeti ja sügiseti saab tellida laia tootevalikuga koolivormi tooteid.

Tellimusi saab teha vastavalt tellimisperioodidele (1. aprill kuni 26. juuni ja 1. september kuni 20. september), täpsemalt vaata Norrisoni kodulehelt.

Kauba saab kätte peale tellimisperioodi lõppu. Tellimuse eest tuleb tasuda internetis ja kaup saadetakse postiga.

Koolivormi ettetellimine

E-pood

Terve õppeperioodi jooksul saab osta piiratud tootevalikuga tooteid e-poest.

Nüüd on võimalik e-poest soetada ka näomaski ja torusalli.

Koolivormi saab proovida ja kauba saab kätte 3-5 tööpäeva jooksul Norrisoni vabrikupoest (Telliskivi 60/2, D-korpus, Tallinn) või pakiautomaadist.

Koolivormi e-pood

Koolivormi turg

Facebookis asub meie koolivormi järelturg, kus saab osta, müüa, vahetada eelkõige kasutatud koolivorme.

Kuristiku koolivormi turg