Kontakt

Image

Aadress
K. Kärberi 9, Lasnamäe linnaosa, 13918 Tallinn

Bussiga liikudes: nr 51, 53, 58 ja 68, peatus K. Kärberi
Vaata ühistranspordi marsruute Tallinna kaardilt

Üldkontakt
+372 634 0212
kuristiku@kuristiku.ee

Valvelaud
+372 621 8081

Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Registrikood: 75016852

Direktor Raino Liblik, 634 0212, Raino.Liblik@kuristiku.ee
Direktori vastuvõtuaeg on esmaspäeviti kell 15.00-17.00

Sekretär Sirle Truu, 634 0212, Sirle.Truu@kuristiku.ee
1.-3. klasside õppejuht Ly Melesk, 621 8004, Ly.Melesk@kuristiku.ee
4.-6. klasside õppejuht Karmen Kisel, 621 8004, Karmen.Kisel@kuristiku.ee
7.-12. klasside õppejuht Siiri Aiaste, 621 8293, Siiri.Aiaste@kuristiku.ee

Haldusjuht Aivar Suursaar, 621 8293, Aivar.Suursaar@kuristiku.ee
Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall Vister, Mall.Vister@kuristiku.ee

Huvijuht Triin Tibar, Triin.Tibar@kuristiku.ee 
IT-juht Aivar Metsaveer, Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Raamatukogu Sirje Ringmäe, 621 8173, Sirje.Ringmae@kuristiku.ee

Tugiteenuste (psühholoog, sotsiaalpedagoog, eripedagoog) kontakte ja vastuvõtu aegasid vaata siit.

Kuristiku õpilasesindus opilasesindus@kuristiku.ee

Kuristiku koduleht it@kuristiku.ee