Sünnipäevad

Sünnipäev Nimi Amet
Margarita Blähhin Juhiabi
08.08 Rolando Javier Beaujon Mejia Inglise keel, hispaania keel
15.08 Katrin Lehtma Algklassid
02.09 Kübe Tämmo Matemaatika
04.09 Anna Klepinina Algklassid, klassijuhataja
04.09 Riina Raaga Õpiabi õpetaja
07.09 Aare Vigla Kehaline kasvatus
20.09 Laura-Maria Riisalu Ühiskonnaõpetus
24.09 Peeter Podelsky Valvur
24.09 Veinika Lemsalu Algklassid, liiklusõpetaja
29.09 Jelena Domnina Algklassid
01.10 Eha Keel Eesti keel
03.10 Sirle Truu Sekretär
04.10 Maili Pallas Algklassid
05.10 Siiri Vilgats Algklassid, klassijuhataja
05.10 Olga Lillemaa Vene keel
13.10 Sirje Bergstein Valvur
15.10 Daniel Nüüd Riigikaitse
16.10 Triin Tibar Huvijuht
16.10 Marje Kallasvee Matemaatika
17.10 Rosetta Heidorf (lapsepuhkusel) Juhiabi
17.10 Laura Johanna Evisalu Eesti keel
22.10 Anne Soolepp Algklassid
26.10 Saskia Virosiim Saksa keel
27.10 Annela Valdi Matemaatika
27.10 Gea Pulst Algklassid
28.10 Siiri Mikk Loov- ja uurimistöö alused
08.11 Kirsika Rahuelu Algklassid
12.11 Ly Melesk 1.-3. klasside õppejuht
13.11 Sirje Ringmäe Raamatukoguhoidja
20.11 Lisann Aljaste Muusikaõpetus
22.11 Malle Trus Garderoobi töötaja
27.11 Marilis Kirotar Ajalugu
05.12 Mall Vister Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes
09.12 Natalja Kedrov Inglise keel
22.12 Silva Jõesaar Pikapäevarühma kasvataja
29.12 Viia Kursk Algklassid
11.01 Heli Jakobson Eesti keel
14.01 Hanna Kivila Algklassid, meediaõpetus, eesti keel
15.01 Maarja Kikas Majandusõpetus
15.01 Külli Ratassepp Algklassid
18.01 Hele Täht Füüsika
20.01 Katrin Näär Keemia, bioloogia
23.01 Märt Tammisaar Töö- ja tehnoloogiaõpetus
30.01 Anu Kurik Inglise keel, saksa keel
05.02 Olga Tribštok Algklassid
07.02 Olga Modina Inglise keel
17.02 Liidia Kuusksalu Kehaline kasvatus
18.02 Kati Lepp Algklassid
20.02 Andra Viirpalu Kehaline kasvatus
24.02 Siiri Aiaste 7.-12. klasside õppejuht, ajalugu
05.03 Ülle Piibar Ajalugu
06.03 Kai Mägi Sotsiaalpedagoog, õpetaja
07.03 Linda Veski Inglise keel
09.03 Heli Paju Eesti keel
09.03 Jana Zebergs Vene keel
20.03 Kristi Viires Inglise keel
26.03 Alari Põlm Kehaline kasvatus
28.03 Kirsti Vooglaid Loodusõpetus, füüsika
01.04 Karmen Kisel 4.-6. klasside õppejuht
07.04 Ellen Plaado Vene keel
07.04 Aivar Metsaveer IT-juht
10.04 Kristin Pannerlein Algklassid
13.04 Sirje Vasmann-Perend Muusikaõpetus
16.04 Kaspar Rumm Meediaõpetus
20.04 Raino Liblik Direktor, kehaline kasvatus
22.04 Anu Karus Eripedagoog
24.04 Uno Liiv Valvur
27.04 Age Toomsalu Muusikaõpetus
29.04 Valentina Tsirihhova Matemaatika
03.05 Eve Neito Kunstiõpetus
30.05 Andres-Aare Tooming Matemaatika
02.06 Andres Raja Kehaline kasvatus
02.06 Tanel Renter Kehaline kasvatus
05.06 Aivar Suursaar Haldusjuht
05.06 Sofi Aršas Kunstiajalugu
13.06 Tiia Tarm Tugiteenuste juht ja psühholoog
15.06 Margit Onga Loodusõpetus, keemia
19.06 Riina Rotšan Algklassid
23.06 Marju Jäe Inglise keel
02.07 Andre Roden Keemia
05.07 Ele-Marika Sooväli Geograafia, majandusõpetus
10.07 Karin Hallisk Kehaline kasvatus
11.07 Aivi Osman Haridustehnoloog, robootika
13.07 Merike Metsala-Niglas Algklassid
21.07 Ami Kalamets Valvur
22.07 Maire Kasser Sotsiaalpedagoog, õpetaja
22.07 Priit Ratassepp Eesti keel
01.08 Heli Malve Käsitöö
02.08 Margarita Eero Inglise keel