Sünnipäevad

Sünnipäev Nimi Amet
05.12 Mall Vister Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes
09.12 Natalja Kedrov Inglise keel
10.12 Anne-Ly Lehtma Muusikaõpetus
15.12 Else Kents Eesti keel teise keelena
22.12 Silva Jõesaar Kogupäevakool
25.12 Merili Marksalu Perekonnaõpetus
29.12 Viia Kursk Algklassid
11.01 Heli Jakobson Eesti keel
15.01 Maarja Kikas Majandusõpetus
15.01 Külli Ratassepp Algklassid
16.01 Margaret Juhkam Muusikaõpetus
20.01 Katrin Näär Keemia, bioloogia
23.01 Märt Tammisaar Töö- ja tehnoloogiaõpetus
25.01 Margarita Blähhin Juhiabi
30.01 Anu Kurik Inglise keel, saksa keel
05.02 Olga Tribštok Algklassid
07.02 Olga Modina Inglise keel
16.02 Lissi Sau Eesti keel
17.02 Liidia Kuusksalu Kehaline kasvatus
20.02 Andra Viirpalu Kehaline kasvatus
23.02 Kristel Aloe Algklassid
05.03 Ülle Piibar Ajalugu
06.03 Kai Mägi Sotsiaalpedagoog, õpetaja
07.03 Linda Veski Inglise keel
09.03 Heli Paju Eesti keel
09.03 Jana Zebergs Vene keel
11.03 Aleksei Stepanov Psühholoog
11.03 Annike Soodla 4.-12. klasside õppejuht
16.03 Annabel Jõeleht Ajalugu
17.03 Liisa Naur Eesti keel
24.03 Maive Põder Algklassid
25.03 Greg Gornischeff Inglise keel
26.03 Alari Põlm Kehaline kasvatus
28.03 Kirsti Vooglaid Loodusõpetus, füüsika
31.03 Eda Rohula Loodusained
07.04 Aivar Metsaveer IT-juht, inseneeria
07.04 Ellen Plaado Vene keel
10.04 Kristin Pannerlein Algklassid
13.04 Sirje Vasmann-Perend Muusikaõpetus
16.04 Kaspar Rumm Meediaõpetus
18.04 Pilleriin Raudam Filmi- ja videoõpetus
21.04 Reine Raud Algklassid
22.04 Anu Karus Eripedagoog
24.04 Uno Liiv Valvur
25.04 Marju Ott Saksa keel
26.04 Oliver Jakobson Direktor
29.04 Valentina Tsirihhova Matemaatika
02.05 Epp Sussen Kunstiajalugu
03.05 Eve Neito Kunstiõpetus
10.05 Heddy Kivine Eesti keel ja kirjandus
11.05 Eike Eikkinen Kogukonnajuht
15.05 John Parra Hispaania keel
26.05 Erin Promet Matemaatika
30.05 Andres-Aare Tooming Matemaatika
02.06 Andres Raja Kehaline kasvatus
02.06 Tanel Renter Kehaline kasvatus
07.06 Martti Meen Matemaatika
13.06 Tiia Tarm Tugiteenuste juht ja psühholoog
14.06 Liina Leemets Sekretär
14.06 Heleri Liis Hannilo Eesti keel
15.06 Margit Onga Loodusõpetus, keemia
17.06 Ants Viljus Matemaatika, füüsika
19.06 Riina Rotšan Algklassid
23.06 Marju Jäe Inglise keel
24.06 Taavi Simson Matemaatika
27.06 Meeme Kerge Haldusjuht
02.07 Andre Roden Keemia
05.07 Ele-Marika Sooväli Geograafia, majandusõpetus
10.07 Karin Hallisk Kehaline kasvatus
11.07 Aivi Osman Arendusjuht, haridustehnoloog
22.07 Priit Ratassepp Eesti keel
01.08 Heli Malve Käsitöö
02.08 Margarita Eero Inglise keel
08.08 Rolando Javier Beaujon Mejia Inglise keel, hispaania keel
09.08 Jelena Jarovaja Kunst
10.08 Kersti Sihver Õpetaja abi
19.08 Johanna-Kristina Jalasto Inglise keel
20.08 Aiki Pärle Loov- ja uurimistöö alused
25.08 Heiko Väät Kehaline kasvatus
01.09 Külli Toom Eesti keel
04.09 Riina Raaga Õpiabi õpetaja
04.09 Anna Klepinina Algklassid, klassijuhataja
24.09 Veinika Lemsalu Algklassid, liiklus-, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
24.09 Peeter Podelsky Valvur
25.09 Künter Paju Saksa keel
01.10 Eha Keel Eesti keel
04.10 Maili Pallas Algklassid
05.10 Olga Lillemaa Vene keel
05.10 Siiri Vilgats Algklassid, klassijuhataja
13.10 Sirje Bergstein Valvur
15.10 Daniel Nüüd Riigikaitse
16.10 Marje Kallasvee Matemaatika
17.10 Laura Johanna Evisalu Eesti keel
22.10 Anne Soolepp Algklassid
24.10 Karmen Talviste Muusika
27.10 Annela Valdi Matemaatika
08.11 Kirsika Rahuelu Algklassid
12.11 Ly Melesk 1.-3. klasside õppejuht, algklassid
13.11 Sirje Ringmäe Raamatukoguhoidja
21.11 Enn Kirsman Füüsika, matemaatika
27.11 Marilis Kirotar Ajalugu
04.12 Helen Heidemann Ajakirjandus