Töötajad

Image

Juhtkond

Nimi Amet E-post Telefon
Aivi Osman Direktor Aivi.Osman@kuristiku.ee
Ly Melesk 1.-3. klasside õppejuht, algklassid Ly.Melesk@kuristiku.ee 621 8004
Jana Zebergs 7.-9. klasside õppejuht, vene keel Jana.Zebergs@kuristiku.ee
Ülle Pässa 4.-6. ja 10.-12. klasside õppejuht Ylle.Passa@kuristiku.ee
Eike Eikkinen Kogukonnajuht Eike.Eikkinen@kuristiku.ee
Meeme Kerge Haldusjuht Meeme.Kerge@kuristiku.ee
Mall Vister Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall.Vister@kuristiku.ee
Aivar Metsaveer IT-juht, inseneeria Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Liina Leemets Sekretär Liina.Leemets@kuristiku.ee 634 0212
Enelin Nagornaja Juhiabi Enelin.Nagornaja@kuristiku.ee

Õpetajad

Nimi Valdkond E-post
Marje  Kallasvee Matemaatika Marje.Kallasvee@kuristiku.ee
Olari Aasa Füüsika Olari.Aasa@kuristiku.ee
Kristel Aloe Algklassid Kristel.Aloe@kuristiku.ee
Yoab Noray Amador Correa Hispaania keel Yoab.Amador@kuristiku.ee
Marek Atonen Matemaatika Marek.Atonen@kuristiku.ee
Arzu Bakhshizada Inglise keel Arzu.Bakhshizada@kuristiku.ee
Margarita Eero Inglise keel Margarita.Eero@kuristiku.ee
Julia Frolova Saksa keel Julia.Frolova@kuristiku.ee
Greg Gornischeff Inglise keel Greg.Gornischeff@kuristiku.ee
Heleri Liis Hannilo Eesti keel Heleri.Hannilo@kuristiku.ee
Gohar Hovakimyan Muusika Gohar.Hovakimyan@kuristiku.ee
Elmira Ibrahimova Õpetaja abi Elmira.Ibrahimova@kuristiku.ee
Marju Jäe Inglise keel Marju.Jae@kuristiku.ee
Riina Jäetma Keemia Riina.Jaetma@kuristiku.ee
Heli Jakobson Eesti keel Heli.Jakobson@kuristiku.ee
Jelena Jarovaja Kunst Jelena.Jarovaja@kuristiku.ee
Mari-Ann Järve Eesti keel teise keelena Mari-Ann.Jarve@kuristiku.ee
Annabel Jõeleht Ajalugu Annabel.Joeleht@kuristiku.ee
Silva Jõesaar Kogupäevakool Silva.Joesaar@kuristiku.ee
Margaret Juhkam Bänd Margaret.Juhkam@kuristiku.ee
Ingrid Juht Muusikaõpetus Ingrid.Juht@kuristiku.ee
Katri Karindi Kehaline kasvatus Katri.Karindi@kuristiku.ee
Natalja Kedrov Inglise keel Natalja.Kedrov@kuristiku.ee
Eha Keel Eesti keel Eha.Keel@kuristiku.ee
Maarja Kikas Majandusõpetus Maarja.Kikas@kuristiku.ee
Enn Kirsman Füüsika, matemaatika Enn.Kirsman@kuristiku.ee
Heddy Kivine Algklassid, eesti keel ja kirjandus Heddy.Kivine@kuristiku.ee
Anna Klepinina Algklassid, klassijuhataja Anna.Klepinina@kuristiku.ee
Liis Klimov Loodusõpetus, keemia Liis.Klimov@kuristiku.ee
Elvira Klistsenko Loodusõpetus, bioloogia Elvira.Klistsenko@kuristiku.ee
Mari-Liis Kruusamägi Klassiõpetaja Mari-Liis.Kruusamagi@kuristiku.ee
Egge Kulbok-Lattik Ajalugu, ühiskonnaõpetus Egge.Kulbok-Lattik@kuristiku.ee
Anu Kurik Inglise keel, saksa keel Anu.Kurik@kuristiku.ee
Viia Kursk Algklassid Viia.Kursk@kuristiku.ee
Liidia Kuusksalu Kehaline kasvatus Liidia.Kuusksalu@kuristiku.ee
Riste Laasberg Algklassid Riste.Laasberg@kuristiku.ee
Maarika Laht Ajalugu Maarika.Laht@kuristiku.ee
Veinika Lemsalu Algklassid, liiklus-, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Veinika.Lemsalu@kuristiku.ee
Annabel Lozin Digitaip Annabel.Lozin@kuristiku.ee
Heli Malve Käsitöö Heli.Malve@kuristiku.ee
Siiri Maurus Algklassid, klassijuhataja Siiri.Maurus@kuristiku.ee
Martti Meen Matemaatika Martti.Meen@kuristiku.ee
Ly Melesk 1.-3. klasside õppejuht, algklassid Ly.Melesk@kuristiku.ee
Aivar Metsaveer IT-juht, inseneeria Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Angelina Mihhailova Vene keel Angelina.Mihhailova@kuristiku.ee
Angelika Mikk Koorijuht Angelika.Mikk@kuristiku.ee
Olga Modina Inglise keel Olga.Modina@kuristiku.ee
Katrin Näär Keemia, bioloogia Katrin.Naar@kuristiku.ee
Eve Neito Kunstiõpetus Eve.Neito@kuristiku.ee
Rasmus Teodor Niin Kehaline kasvatus Rasmus.Niin@kuristiku.ee
Daniel Nüüd Riigikaitse Daniel.Nyyd@kuristiku.ee
Anneli Orgusaar Klassiõpetaja Anneli.Orgusaar@kuristiku.ee
Heli Paju Eesti keel Heli.Paju@kuristiku.ee
Künter Paju Saksa keel Kynter.Paju@kuristiku.ee
Maili Pallas Algklassid Maili.Pallas@kuristiku.ee
Aiki Pärle Loov- ja uurimistöö alused Aiki.Parle@kuristiku.ee
Uljana Parmenenkova Vene keel Uljana.Parmenenkova@kuristiku.ee
John Parra Hispaania keel John.Parra@kuristiku.ee
Ellen Plaado Vene keel Ellen.Plaado@kuristiku.ee
Maive Põder Algklassid Maive.Poder@kuristiku.ee
Alari Põlm Kehaline kasvatus Alari.Polm@kuristiku.ee
Natalja Portunova Matemaatika Natalja.Portunova@kuristiku.ee
Erin Promet Matemaatika Erin.Promet@kuristiku.ee
Henri Paul Pukk Bänd Henri.Pukk@kuristiku.ee
Gea Pulst Algklassid Gea.Pulst@kuristiku.ee
Carolyn Puusep-Ronk Inimeseõpetus, digitaip Carolyn.Puusep@kuristiku.ee
Andres Raja Kehaline kasvatus Andres.Raja@kuristiku.ee
Siim Randla Muusika Siim.Randla@kuristiku.ee
Külli Ratassepp Algklassid Kylli.Ratassepp@kuristiku.ee
Priit Ratassepp Eesti keel Priit.Ratassepp@kuristiku.ee
Natali Reisenbuk Õpetaja abi Natali.Reisenbuk@kuristiku.ee
Tanel Renter Kehaline kasvatus Tanel.Renter@kuristiku.ee
Andre Roden Keemia Andre.Roden@kuristiku.ee
Katlin Rohilaid Asendusõpetaja Katlin.Rohilaid@kuristiku.ee
Jaana Roht Klassiõpetaja Jaana.Roht@kuristiku.ee
Eda Rohula Loodusained (lapsehoolduspuhkusel) Eda.Rohula@kuristiku.ee
Riina Rotšan Algklassid Riina.Rotshan@kuristiku.ee
Lissi Sau Eesti keel Lissi.Sau@kuristiku.ee
Kersti Sihver Õpetaja abi Kersti.Sihver@kuristiku.ee
Margot Silvet Eesti keel Margot.Syve@kuristiku.ee
Ele-Marika Sooväli Geograafia, majandusõpetus Ele.Soovali@kuristiku.ee
Kadi Talpsepp Inglise keel Kadi.Talpsepp@kuristiku.ee
Karmen Talviste Muusika Karmen.Talviste@kuristiku.ee
Märt Tammisaar Töö- ja tehnoloogiaõpetus Mart.Tammisaar@kuristiku.ee
Ragne Tarjus Õpiabi õpetaja Ragne.Tarjus@kuristiku.ee
Kaia Teder Eesti keel Kaia.Teder@kuristiku.ee
Juta Teral Draamaringi juhendaja Juta.Teral@kuristiku.ee
Külli Toom Eesti keel Kylli.Toom@kuristiku.ee
Olga Tribštok Algklassid Olga.Tribstok@kuristiku.ee
Valentina Tsirihhova Matemaatika Valentina.Tsirihhova@kuristiku.ee
Annela Valdi Matemaatika Annela.Valdi@kuristiku.ee
Andra Viirpalu Kehaline kasvatus Andra.Viirpalu@kuristiku.ee
Ants Viljus Matemaatika, füüsika Ants.Viljus@kuristiku.ee
Silva Vissel Muusika Silva.Vissel@kuristiku.ee
Jana Zebergs 7.-9. klasside õppejuht, vene keel Jana.Zebergs@kuristiku.ee

Tugipersonal

Nimi Amet E-post
Anu Karus Eripedagoog Anu.Karus@kuristiku.ee
Kenrih Korol Infotehnoloog Kenrih.Korol@kuristiku.ee
Olga Lavrentieva HEV koordinaator Olga.Lavrentieva@kuristiku.ee
Valdek Putkemaa Haridustehnoloog Valdek.Putkemaa@kuristiku.ee
Riina Raaga Õpiabi õpetaja Riina.Raaga@kuristiku.ee
Juta Raun Psühholoog Juta.Raun@kuristiku.ee
Sirje Ringmäe Raamatukoguhoidja Sirje.Ringmae@kuristiku.ee
Riina Schwede Sotsiaalpedagoog Riina.Schwede@kuristiku.ee
Helys Väärä Sotsiaalpedagoog Helys.Vaara@kuristiku.ee

Tugiteenuste (psühholoog, sotsiaalpedagoog, eripedagoog) täpsemat kirjeldust ja vastuvõtu aegasid vaata siit.

Kooli raamatukogu võimalustega tutvu siin.

Teised töötajad

Nimi Amet
Ami Kalamets Valvur
Raul Nasonov Valvur
Peeter Podelsky Valvur

Valvelaua telefon on +372 621 8081.