Töötajad

Image

Juhtkond

Nimi Amet E-post Telefon
Oliver Jakobson Direktor Oliver.Jakobson@kuristiku.ee 634 0212
Ly Melesk 1.-3. klasside õppejuht, algklassid Ly.Melesk@kuristiku.ee 621 8004
Annike Soodla 4.-12. klasside õppejuht Annike.Soodla@kuristiku.ee 621 8293
Aivi Osman Arendusjuht, haridustehnoloog Aivi.Osman@kuristiku.ee
Tiia Tarm Tugiteenuste juht ja psühholoog Tiia.Tarm@kuristiku.ee
Aivar Suursaar Haldusjuht Aivar.Suursaar@kuristiku.ee 621 8293
Mall Vister Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall.Vister@kuristiku.ee
Aivar Metsaveer IT-juht, inseneeria Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Margarita Blähhin Juhiabi Margarita.Blahhin@kuristiku.ee 634 0212
Rosetta Heidorf (lapsepuhkusel) Juhiabi
Liina Leemets Sekretär Liina.Leemets@kuristiku.ee

Õpetajad

Nimi Amet E-post
Kristel Aloe Algklassid Kristel.Aloe@kuristiku.ee
Rolando Javier Beaujon Mejia Inglise keel, hispaania keel Rolando.Beaujon@kuristiku.ee
Margarita Eero Inglise keel Margarita.Eero@kuristiku.ee
Laura Johanna Evisalu Eesti keel Laura.Evisalu@kuristiku.ee
Greg Gornischeff Inglise keel Greg.Gornischeff@kuristiku.ee
Karin Hallisk Kehaline kasvatus Karin.Hallisk@kuristiku.ee
Marju Jäe Inglise keel Marju.Jae@kuristiku.ee
Heli Jakobson Eesti keel Heli.Jakobson@kuristiku.ee
Johanna-Kristina Jalasto Inglise keel Johanna-Kristina.Jalasto@kuristiku.ee
Annabel Jõeleht Ajalugu Annabel.Joeleht@kuristiku.ee
Marje Kallasvee Matemaatika Marje.Kallasvee@kuristiku.ee
Reet Kaurit Psühholoogia Reet.Kaurit@kuristiku.ee
Natalja Kedrov Inglise keel Natalja.Kedrov@kuristiku.ee
Eha Keel Eesti keel Eha.Keel@kuristiku.ee
Maarja Kikas Majandusõpetus Maarja.Kikas@kuristiku.ee
Marilis Kirotar Ajalugu Marilis.Kirotar@kuristiku.ee
Enn Kirsman Füüsika, matemaatika Enn.Kirsman@kuristiku.ee
Heddy Kivine Eesti keel ja kirjandus Heddy.Kivine@kuristiku.ee
Anna Klepinina Algklassid, klassijuhataja Anna.Klepinina@kuristiku.ee
Anu Kurik Inglise keel, saksa keel Anu.Kurik@kuristiku.ee
Viia Kursk Algklassid Viia.Kursk@kuristiku.ee
Liidia Kuusksalu Kehaline kasvatus Liidia.Kuusksalu@kuristiku.ee
Anne-Ly Lehtma Muusikaõpetus Anne-Ly.Lehtma@kuristiku.ee
Veinika Lemsalu Algklassid, liiklus-, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Veinika.Lemsalu@kuristiku.ee
Olga Lillemaa Vene keel Olga.Lillemaa@kuristiku.ee
Kai Mägi Sotsiaalpedagoog, õpetaja Kai.Magi@kuristiku.ee
Heli Malve Käsitöö Heli.Malve@kuristiku.ee
Merili Marksalu Perekonnaõpetus Merili.Marksalu@kuristiku.ee
Martti Meen Matemaatika Martti.Meen@kuristiku.ee
Ly Melesk 1.-3. klasside õppejuht, algklassid Ly.Melesk@kuristiku.ee
Aivar Metsaveer IT-juht, inseneeria Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Olga Modina Inglise keel Olga.Modina@kuristiku.ee
Katrin Näär Keemia, bioloogia Katrin.Naar@kuristiku.ee
Liisa Naur Eesti keel Liisa.Naur@kuristiku.ee
Eve Neito Kunstiõpetus Eve.Neito@kuristiku.ee
Daniel Nüüd Riigikaitse Daniel.Nyyd@kuristiku.ee
Margit Onga Loodusõpetus, keemia Margit.Onga@kuristiku.ee
Aivi Osman Arendusjuht, haridustehnoloog Aivi.Osman@kuristiku.ee
Marju Ott Saksa keel Marju.Ott@kuristiku.ee
Heli Paju Eesti keel Heli.Paju@kuristiku.ee
Künter Paju Saksa keel Kynter.Paju@kuristiku.ee
Maili Pallas Algklassid Maili.Pallas@kuristiku.ee
Kristin Pannerlein Algklassid Kristin.Pannerlein@kuristiku.ee
Aiki Pärle Loov- ja uurimistöö alused Aiki.Parle@kuristiku.ee
Ülle Piibar Ajalugu Ylle.Piibar@kuristiku.ee
Ellen Plaado Vene keel Ellen.Plaado@kuristiku.ee
Maive Põder Algklassid Maive.Poder@kuristiku.ee
Alari Põlm Kehaline kasvatus Alari.Polm@kuristiku.ee
Erin Promet Matemaatika Erin.Promet@kuristiku.ee
Gea Pulst Algklassid Gea.Pulst@kuristiku.ee
Kirsika Rahuelu Algklassid Kirsika.Rahuelu@kuristiku.ee
Andres Raja Kehaline kasvatus Andres.Raja@kuristiku.ee
Külli Ratassepp Algklassid Kylli.Ratassepp@kuristiku.ee
Priit Ratassepp Eesti keel Priit.Ratassepp@kuristiku.ee
Reine Raud Algklassid Reine.Raud@kuristiku.ee
Tanel Renter Kehaline kasvatus Tanel.Renter@kuristiku.ee
Andre Roden Keemia Andre.Roden@kuristiku.ee
Eda Rohula Loodusained Eda.Rohula@kuristiku.ee
Riina Rotšan Algklassid Riina.Rotshan@kuristiku.ee
Kaspar Rumm Meediaõpetus Kaspar.Rumm@kuristiku.ee
Lissi Sau Eesti keel Lissi.Sau@kuristiku.ee
Kersti Sihver Õpetaja abi Kersti.Sihver@kuristiku.ee
Taavi Simson Matemaatika Taavi.Simson@kuristiku.ee
Anne Soolepp Algklassid Anne.Soolepp@kuristiku.ee
Ele-Marika Sooväli Geograafia, majandusõpetus Ele.Soovali@kuristiku.ee
Epp Sussen Kunstiajalugu Epp.Sussen@kuristiku.ee
Karmen Talviste Muusika Karmen.Talviste@kuristiku.ee
Märt Tammisaar Töö- ja tehnoloogiaõpetus Mart.Tammisaar@kuristiku.ee
Külli Toom Eesti keel Kylli.Toom@kuristiku.ee
Andres-Aare Tooming Matemaatika Andres-Aare.Tooming@kuristiku.ee
Olga Tribštok Algklassid Olga.Tribstok@kuristiku.ee
Valentina Tsirihhova Matemaatika Valentina.Tsirihhova@kuristiku.ee
Heiko Väät Kehaline kasvatus Heiko.Vaat@kuristiku.ee
Annela Valdi Matemaatika Annela.Valdi@kuristiku.ee
Sirje Vasmann-Perend Muusikaõpetus sirje@kuristiku.ee
Linda Veski Inglise keel Linda.Veski@kuristiku.ee
Andra Viirpalu Kehaline kasvatus Andra.Viirpalu@kuristiku.ee
Siiri Vilgats Algklassid, klassijuhataja Siiri.Vilgats@kuristiku.ee
Ants Viljus Matemaatika, füüsika Ants.Viljus@kuristiku.ee
Kirsti Vooglaid Loodusõpetus, füüsika Kirsti.Vooglaid@kuristiku.ee
Jana Zebergs Vene keel Jana.Zebergs@kuristiku.ee

Tugipersonal

Nimi Amet E-post
Anu Karus Eripedagoog Anu.Karus@kuristiku.ee
Kai Mägi Sotsiaalpedagoog, õpetaja Kai.Magi@kuristiku.ee
Aivi Osman Arendusjuht, haridustehnoloog Aivi.Osman@kuristiku.ee
Riina Raaga Õpiabi õpetaja Riina.Raaga@kuristiku.ee
Sirje Ringmäe Raamatukoguhoidja Sirje.Ringmae@kuristiku.ee
Aleksei Stepanov Psühholoog Aleksei.Stepanov@kuristiku.ee
Tiia Tarm Tugiteenuste juht ja psühholoog Tiia.Tarm@kuristiku.ee

Tugiteenuste (psühholoog, sotsiaalpedagoog, eripedagoog) täpsemat kirjeldust ja vastuvõtu aegasid vaata siit.

Kooli raamatukogu võimalustega tutvu siin.

Teised töötajad

Nimi Amet
Sirje Bergstein Valvur
Uno Liiv Valvur
Raul Nasonov Garderoobi töötaja
Peeter Podelsky Valvur

Valvelaua telefon on +372 621 8081.