Töötajad

Image

Juhtkond

Nimi Amet E-post Telefon
Raino Liblik Direktor, kehaline kasvatus Raino.Liblik@kuristiku.ee 634 0212
Ly Melesk 1.-3. klasside õppejuht Ly.Melesk@kuristiku.ee 621 8004
Karmen Kisel 4.-6. klasside õppejuht Karmen.Kisel@kuristiku.ee 621 8004
Siiri Aiaste 7.-12. klasside õppejuht, ajalugu Siiri.Aiaste@kuristiku.ee 621 8293
Aivar Suursaar Haldusjuht Aivar.Suursaar@kuristiku.ee 621 8293
Mall Vister Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall.Vister@kuristiku.ee
Triin Tibar Huvijuht Triin.Tibar@kuristiku.ee
Aivar Metsaveer IT-juht Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Rosetta Kadak Juhiabi kantselei@kuristiku.ee 634 0212
Sirle Truu Sekretär Sirle.Truu@kuristiku.ee 634 0212

Õpetajad

Nimi Amet E-post
Lisann Aljaste Muusikaõpetus Lisann.Aljaste@kuristiku.ee
Sofi Aršas Kunstiajalugu Sofi.Arsas@kuristiku.ee
Rolando Javier Beaujon Mejia Inglise keel, hispaania keel Rolando.Beaujon@kuristiku.ee
Jelena Domnina Algklassid Jelena.Domnina@kuristiku.ee
Margarita Eero Inglise keel Margarita.Eero@kuristiku.ee
Laura Johanna Evisalu Eesti keel Laura.Evisalu@kuristiku.ee
Karin Hallisk Kehaline kasvatus Karin.Hallisk@kuristiku.ee
Marju Jäe Inglise keel Marju.Jae@kuristiku.ee
Heli Jakobson Eesti keel Heli.Jakobson@kuristiku.ee
Silva Jõesaar Pikapäevarühma kasvataja Silva.Joesaar@kuristiku.ee
Karin Kaju Algklassid Karin.Kaju@kuristiku.ee
Marje Kallasvee Matemaatika Marje.Kallasvee@kuristiku.ee
Maire Kasser Sotsiaalpedagoog, õpetaja Maire.Kasser@kuristiku.ee
Natalja Kedrov Inglise keel Natalja.Kedrov@kuristiku.ee
Eha Keel Eesti keel Eha.Keel@kuristiku.ee
Maarja Kikas Majandusõpetus Maarja.Kikas@kuristiku.ee
Marilis Kirotar Ajalugu Marilis.Kirotar@kuristiku.ee
Hanna Kivila Algklassid, meediaõpetus, eesti keel Hanna.Kivila@kuristiku.ee
Anna Klepinina Algklassid, klassijuhataja Anna.Klepinina@kuristiku.ee
Anu Kurik Inglise keel, saksa keel Anu.Kurik@kuristiku.ee
Viia Kursk Algklassid Viia.Kursk@kuristiku.ee
Liidia Kuusksalu Kehaline kasvatus Liidia.Kuusksalu@kuristiku.ee
Katrin Lehtma Algklassid Katrin.Lehtma@kuristiku.ee
Veinika Lemsalu Algklassid, liiklusõpetaja Veinika.Lemsalu@kuristiku.ee
Kati Lepp Algklassid Kati.Lepp@kuristiku.ee
Olga Lillemaa Vene keel Olga.Lillemaa@kuristiku.ee
Kai Mägi Sotsiaalpedagoog, õpetaja Kai.Magi@kuristiku.ee
Heli Malve Käsitöö Heli.Malve@kuristiku.ee
Merike Metsala-Niglas Algklassid Merike.Metsala-Niglas@kuristiku.ee
Siiri Mikk Loov- ja uurimistöö alused Siiri.Mikk@kuristiku.ee
Olga Modina Inglise keel Olga.Modina@kuristiku.ee
Katrin Näär Keemia, bioloogia Katrin.Naar@kuristiku.ee
Eve Neito Kunstiõpetus Eve.Neito@kuristiku.ee
Daniel Nüüd Riigikaitse Daniel.Nyyd@kuristiku.ee
Margit Onga Loodusõpetus, keemia Margit.Onga@kuristiku.ee
Aivi Osman Haridustehnoloog, robootika Aivi.Osman@kuristiku.ee
Heli Paju Eesti keel Heli.Paju@kuristiku.ee
Maili Pallas Algklassid Maili.Pallas@kuristiku.ee
Ülle Piibar Ajalugu Ylle.Piibar@kuristiku.ee
Ellen Plaado Vene keel Ellen.Plaado@kuristiku.ee
Alari Põlm Kehaline kasvatus Alari.Polm@kuristiku.ee
Gea Pulst Algklassid Gea.Pulst@kuristiku.ee
Kirsika Rahuelu Algklassid Kirsika.Rahuelu@kuristiku.ee
Andres Raja Kehaline kasvatus Andres.Raja@kuristiku.ee
Külli Ratassepp Algklassid Kylli.Ratassepp@kuristiku.ee
Priit Ratassepp Eesti keel Priit.Ratassepp@kuristiku.ee
Tanel Renter Kehaline kasvatus Tanel.Renter@kuristiku.ee
Laura-Maria Riisalu Ühiskonnaõpetus Laura-Maria.Riisalu@kuristiku.ee
Andre Roden Keemia Andre.Roden@kuristiku.ee
Riina Rotšan Algklassid Riina.Rotshan@kuristiku.ee
Kaspar Rumm Meediaõpetus Kaspar.Rumm@kuristiku.ee
Anne Soolepp Algklassid Anne.Soolepp@kuristiku.ee
Ele-Marika Sooväli Geograafia, majandusõpetus Ele.Soovali@kuristiku.ee
Hele Täht Füüsika Hele.Taht@kuristiku.ee
Märt Tammisaar Töö- ja tehnoloogiaõpetus Mart.Tammisaar@kuristiku.ee
Kübe Tämmo Matemaatika Kybe.Tammo@kuristiku.ee
Andres-Aare Tooming Matemaatika Andres-Aare.Tooming@kuristiku.ee
Age Toomsalu Muusikaõpetus Age.Toomsalu@kuristiku.ee
Olga Tribštok Algklassid Olga.Tribstok@kuristiku.ee
Valentina Tsirihhova Matemaatika Valentina.Tsirihhova@kuristiku.ee
Annela Valdi Matemaatika Annela.Valdi@kuristiku.ee
Sirje Vasmann-Perend Muusikaõpetus sirje@kuristiku.ee
Linda Veski Inglise keel Linda.Veski@kuristiku.ee
Aare Vigla Kehaline kasvatus Aare.Vigla@kuristiku.ee
Kristi Viires Inglise keel Kristi.Viires@kuristiku.ee
Andra Viirpalu Kehaline kasvatus Andra.Viirpalu@kuristiku.ee
Siiri Vilgats Algklassid, klassijuhataja Siiri.Vilgats@kuristiku.ee
Saskia Virosiim Saksa keel Saskia.Virosiim@kuristiku.ee
Kirsti Vooglaid Loodusõpetus, füüsika Kirsti.Vooglaid@kuristiku.ee
Jana Zebergs Vene keel Jana.Zebergs@kuristiku.ee

Tugipersonal

Nimi Amet E-post
Anu Karus Eripedagoog Anu.Karus@kuristiku.ee
Maire Kasser Sotsiaalpedagoog, õpetaja Maire.Kasser@kuristiku.ee
Kai Mägi Sotsiaalpedagoog, õpetaja Kai.Magi@kuristiku.ee
Aivi Osman Haridustehnoloog, robootika Aivi.Osman@kuristiku.ee
Riina Raaga Õpiabi õpetaja Riina.Raaga@kuristiku.ee
Sirje Ringmäe Raamatukoguhoidja Sirje.Ringmae@kuristiku.ee
Tiia Tarm Tugiteenuste juht ja psühholoog Tiia.Tarm@kuristiku.ee

Tugiteenuste (psühholoog, sotsiaalpedagoog, eripedagoog) täpsemat kirjeldust ja vastuvõtu aegasid vaata siit.

Kooli raamatukogu võimalustega tutvu siin.

Teised töötajad

Nimi Amet
Sirje Bergstein Valvur
Ami Kalamets Valvur
Uno Liiv Valvur
Peeter Podelsky Valvur
Malle Trus Garderoobi töötaja

Valvelaua telefon on +372 621 8081.