Õpetajate konsultatsioonid toimuvad nende enda ainekabinetis, kui pole märgitud teisiti.
Palun jõua konsultatsiooni õigeaegselt.
Õpetajate e-postiaadressid leiad Kontaktide lehelt.
Õpetaja | Konsultatsiooni aeg |
---|---|
Marje Kallasvee | T 5. tund (kell 15.20) |
Olari Aasa | K 4. tund, ruum 407. |
Kristel Aloe | E 0. tund (8.00-8.45) |
Marek Atonen | T 0. tund 8:05-8:50, ruum A337. Anna oma tulekust teada hiljemalt E kl 15.00 meili või Teams'i teel. Muu aeg kokkuleppel! |
Margarita Eero | N 4. tund. Teistel päevadel kokkuleppel |
Greg Gornischeff | R 4.tund (eelneval kokkuleppel) |
Gohar Hovakimyan | ETK Kokkuleppel |
Marju Jäe | Kokkuleppel |
Riina Jäetma | E kell 8.15 |
Heli Jakobson | R , 4. tund ruumis A115 |
Mari-Ann Järve | E 4. tund, eelneval kokkuleppel |
Annabel Jõeleht | T 8.00 eelneval kokkuleppel 223 |
Katri Karindi | N kell 8.00 eelneval kokkuleppel |
Natalja Kedrov | K 7. tund |
Eha Keel | Kokkuleppel õpilastega |
Maarja Kikas | N 4.-5. tund eelneval kirjalikul kokkuleppel õpetajaga (A106). |
Enn Kirsman | T ja R enne tundide algust (8.00 - 9.00) |
Heddy Kivine | K 1. tund eelneval kokkuleppel |
Anna Klepinina | K 0. tund 8.00 - 8.45 (eelneval kokkuleppel). |
Liis Klimov | N kell 8 |
Elvira Klistsenko | Eelneval kokkuleppel- K 8.20 või 15:30 (A421) |
Mari-Liis Kruusamägi | T kell 14.00 - 14.45 ruumis B203. |
Egge Kulbok-Lattik | E 4. tund. Kokkuleppel õpetajaga. |
Anu Kurik | T 0. tund, kokkuleppel. |
Viia Kursk | E 1. ja 2. tund (A nädal), 5.tund |
Liidia Kuusksalu | N 7. tund (14.00- 14.45) ja eelneval kokkuleppel |
Maarika Laht | N 4. tund (14.00-15.20) eelneval kokkuleppel |
Veinika Lemsalu | R 0. tund (eelneval kokkuleppel) B301 |
Annabel Lozin | K 0.tund ehk 8.00-8.45 (kokkuleppel) |
Heli Malve | T ja N 4.tund |
Siiri Maurus | E 0. tund (8.00-8.45) |
Martti Meen | K ja N 0. tund, eelneval kokkuleppel |
Ly Melesk | K 0. tund 8.00-8.45 |
Aivar Metsaveer | Kokkuleppel |
Olga Modina | R 4. tund (eelneval kokkuleppel) |
Katrin Näär | N 14.00 |
Eve Neito | K 5 tund (15.30- 16.50) |
Rasmus Teodor Niin | T 0. tund ja N 1. tund (kokkuleppel) |
Aivi Osman | Kokkuleppel |
Künter Paju | E 5. tund(15.30-16.50), kokkuleppel. |
Heli Paju | T 5. tund (15.20- 16.35), kokkuleppel K 0. tund (8.00) |
Maili Pallas | E kell 14.00 - 14.45 ruumis B203. |
Uljana Parmenenkova | N 0. tund (8:00-8:45), eelneval kokkuleppel |
Ellen Plaado | T 0. tund (08.15-09.00) Eelneval kokkuleppel õpetajaga. |
Maive Põder | K 0. tund |
Alari Põlm | T 8. tund |
Natalja Portunova | konsultatsioon õpilaste vanematele toimub kolmapäeviti ajavahemikus 8:30-9:00 raamatukogus |
Erin Promet | E, K - R kokkuleppel |
Gea Pulst | Kokkuleppel |
Carolyn Puusep-Ronk | Eelneval kokkuleppel- E 8.15-8.50 või T 14.00-15.00 |
Riina Raaga | kell 14.00 lapsevanematele, kokkuleppel |
Andres Raja | Kokkuleppel |
Siim Randla | Kokkuleppel |
Külli Ratassepp | K 4. tund (ruum B305) |
Priit Ratassepp | K 4. tund |
Tanel Renter | T ja N 4. tund |
Andre Roden | R kell 8 (A409) |
Jaana Roht | K 7. tund eelneval kokkuleppel ruumis A422 |
Riina Rotšan | K 14.00 |
Lissi Sau | T 4.tund |
Ele-Marika Sooväli | T kell 14.00 või kokkuleppel |
Margot Süve | Kokkuleppel |
Karmen Talviste | T 8. tund |
Märt Tammisaar | T ja N 12:30-13:50 (eelnevalt kokku leppida), vajadusel kokkuleppel muu aeg |
Kaia Teder | E ja T 14:30-16:30; K 15:20-16:30 <-- EELNEVAL KOKKULEPPEL! |
Olga Tribštok | N 7.tund |
Valentina Tsirihhova | N 0.tund, muud ajad kokkuleppel. |
Annela Valdi | K kell 8.00 |
Linda Veski | T 7. tund (13.55-14.40) |
Andra Viirpalu | Kokkuleppel õpetajaga |
Ants Viljus | N 7. tund |
Silva Vissel | N 4. tund (eelneval kokkuleppel) |
Jana Zebergs | T ja N kell 8.30 (eelneval kokkuleppel) |