Konsultatsioonid

Õpetajate konsultatsioonid toimuvad nende enda ainekabinetis, kui pole märgitud teisiti.
Palun jõua konsultatsiooni õigeaegselt.

Õpetaja Konsultatsiooni aeg
Siiri Aiaste K 8. tund (14.50-15.35)
Margarita Eero E 8. tund (14.50- 15.35), K 7. tund (13.55- 14.40)
Karin Hallisk E 6. tund (13.00-13.45) kokkuleppel
Marju Jäe Kokkuleppel
Heli Jakobson E 8. tund (14.50- 15.35)
Marje Kallasvee R kell 14.40-15.25
Natalja Kedrov K 7. tund (13.55-14.40)
Maarja Kikas N 8. tund (14.50- 15.35) ruumis A106
Marilis Kirotar E 8. tund (14.50- 15.35) ja T 7. tund (13.55- 14.40)
Karmen Kisel T ja K 7. tund (13.55- 14.40) ruumis A105
Hanna Kivila T 7. tund (13.55- 14.40) ja N 6. tund (13.00- 13.45) ruumis B204
Anu Kurik K 8. tund (14.50- 15.35)
Viia Kursk E 1. tund (8.00- 8.45)
Liidia Kuusksalu E 8. tund (14.50- 15.35)
Katrin Lehtma K 1. tund (8.00-8.45)
Veinika Lemsalu K ja N 7. tund (13.55-14.40)
Kati Lepp T 6. tund (13.00- 13.45) kokkuleppel
Raino Liblik R kell 15.00-16.00 (eelneval kokkuleppel)
Olga Lillemaa N 8. tund (14.50-15.35)
Heli Malve E ja T 8. tund (14.50- 15.35)
Liis Märdin T ja K 7. tund (13.55- 14.40); muul ajal kokkuleppel
Ly Melesk R 1. tund (8.00-8.45) ruumis B-310
Aivar Metsaveer Kokkuleppel
Siiri Mikk E kell 14.45-16.30 ruumis A323, T kell 14.40-16.30 arvutiklassis
Olga Modina K 8. tund (14.50-15.35), N 7. tund (13.55-14.40)
Katrin Näär T 8. tund (14.50- 15.35)
Eve Neito E 7. -9. tund (13.55- 16.30)
Margit Onga K 8. tund (eelneval kokkuleppel, A409), R 7. ja 8. tund (13.55- 15.35) ruumis A223
Aivi Osman E, T, N kokkuleppel
Marju Ott K 7. tund (13.55- 14.40) ja 8. tund (14.50- 15.35)
Heli Paju T ja K 8. tund (14.50- 15.35)
Ülle Piibar T 6. tund (13.00- 13.45) ja K 9. tund (15.45- 16.30)
Ellen Plaado K 8. tund (14.50- 15.35)
Alari Põlm T kell 14.15-15.15
Riina Raaga kell 14.00 lapsevanematele, kokkuleppel
Andres Raja Kokkuleppel
Külli Ratassepp E 6. tund (13.00-13.45)
Priit Ratassepp N ja R 7. tund (13.55-14.40)
Tanel Renter T ja N 8. tund (14.50- 15.35)
Andre Roden K 7. tund (13.55-14.40) kokkuleppel
Riina Rotšan E 7. tund (13.55-14.40)
Anne Soolepp R 5. tund (12.05- 12.50)
Ele-Marika Sooväli E kell 14.10 ja K 7. tund (14.50- 15.35)
Märt Tammisaar Konsultatsioon N 8. ja 9. tund (14.50- 16.30)
Andres-Aare Tooming K 6. ja 7. tund (13.00- 14.40), N 7. tund (13.55- 14.40) kokkuleppel
Age Toomsalu E 7. tund (13.55- 14.40) ruumis C140
Valentina Tsirihhova Konsultatsioon E 8. tund (14.50- 15.35), järelvastamine N 7. tund (13.55- 14.40)
Annela Valdi E 8. tund (14.50- 15.35)
Sirje Vasmann-Perend N kell 14.00
Linda Veski T 7. tund (13.55- 14.40)
Siiri Vilgats K ja R 1. tund (8.00-8.45)
Kirsti Vooglaid T ja N 7. tund (13.55- 14.40)
Jana Zebergs N 8. tund (14.50-15.35)