Konsultatsioonid

Õpetajate konsultatsioonid toimuvad nende enda ainekabinetis, kui pole märgitud teisiti.
Palun jõua konsultatsiooni õigeaegselt.

Õpetajate e-postiaadressid leiad Kontaktide lehelt.

Õpetaja Konsultatsiooni aeg
Kristel Aloe N 1. tund (8.00-8.45)
Margarita Eero T 7. tund ja K 8. tund
Greg Gornischeff E ja N 7.tund
Karin Hallisk E 6. tund (13.00-13.45) kokkuleppel
Marju Jäe Kokkuleppel
Heli Jakobson E 8. tund (14.50- 15.35) ruumis A115
Annabel Jõeleht N 7. tund (13.05-13.50)eelneval kokkuleppel ruumis A323
Marje Kallasvee R kell 14.45-15.30
Natalja Kedrov K 7. tund
Maarja Kikas 49. nädalal K kl 14:45-16:25 ruumis A106.
Marilis Kirotar E 8. tund, T 9. tund
Enn Kirsman T 9. tund ja R 9. tund kokkuleppel
Heddy Kivine K 6. tund
Anna Klepinina E ja K kokkuleppel
Anu Kurik T 8. tund (14.50- 15.35)
Viia Kursk E 6. tund, 7. tund
Liidia Kuusksalu N 7. tund (14.00- 14.45) ja eelneval kokkuleppel
Veinika Lemsalu N 6. ja 7. tund 13.05-14.45 (eelneval kokkuleppel)
Olga Lillemaa K 8. tund (eelneval kokkuleppel)
Heli Malve E ja T 8. tund (14.50- 15.35)
Martti Meen K 1. tund (5c klass) ja N 1. tund (4a klass), eelneval kokkuleppel
Ly Melesk T1. tund ruumis B-310
Aivar Metsaveer Kokkuleppel
Olga Modina (eelneval kokkuleppel) T kell 14:00 - 15:35; teised ajad kokkuleppel; T kell 15:40 - 16:25 (gümnaasium)
Katrin Näär E 8. tund
Eve Neito T 8. -9. tund (14.50- 16.25)
Margit Onga T 8. ja 9. tund (14.50- 16.25) ruumis A409
Aivi Osman Kokkuleppel
Marju Ott T 8. tund, K 8. tund - ruumis A241.
Künter Paju (eelneval kokkuleppel) E7. tund (14:00-14:45), T 8. tund (14:50-15:35)
Heli Paju T 8. tund (14.50- 15.35)
Maili Pallas E 7. tund ruum B203. Järelvastamise aeg kokkuleppel.
Ülle Piibar T 8. tund (14.50- 15.35)
Ellen Plaado E 8. tund (14.50- 15.35) Eelneval kokkuleppel õpetajaga.
Maive Põder E 6. tund, N 5. tund
Alari Põlm T 8. tund
Erin Promet E, K - R kokkuleppel
Gea Pulst Kokkuleppel
Riina Raaga kell 14.00 lapsevanematele, kokkuleppel
Andres Raja Kokkuleppel
Külli Ratassepp T 7. tund, K 6. tund
Priit Ratassepp T 7. ja 8. tund (13.55-15.35)
Tanel Renter T ja N 8. tund (14.50- 15.35)
Andre Roden K 7. tund (13.55-14.40) kokkuleppel
Riina Rotšan T 7. tund (14.00-14.45)
Kaspar Rumm kokkuleppel
Taavi Simson E 8. tund A227 (eelneval kokkuleppel)
Anne Soolepp R 5. tund (12.05- 12.50)
Ele-Marika Sooväli T 8. tund (14.50- 15.35)
Epp Sussen Kokkuleppel õpetajaga Teamsi vahendusel
Karmen Talviste N 7. tund
Märt Tammisaar T 6-7. tund, N 7. tund (eelnevalt kokku leppida)
Andres-Aare Tooming T 8. tund (14.45-16.00 kokkuleppel), K 8. tund (14.45-16.00 kokkuleppel)
Olga Tribštok N 6.tund
Valentina Tsirihhova T 8. tund (14.50- 15.35), muud ajad kokkuleppel
Annela Valdi T 8. tund ja K 8. tund
Sirje Vasmann-Perend R, 8. tund
Linda Veski T 7. tund (13.55-14.40)
Siiri Vilgats E 1. tund (8.00-8.45) ja R 6. tund (13.05- 13.50)
Ants Viljus T 7. tund
Kirsti Vooglaid T 8. tund ja K 8. tund. Järelvastamised kokkuleppel.
Jana Zebergs E, T, K ja R kell 7.30 (eelneval kokkuleppel)