Töötajad

Image

Juhtkond

Nimi Amet E-post Telefon
Oliver Jakobson Direktor Oliver.Jakobson@kuristiku.ee 634 0212
Ly Melesk 1.-3. klasside õppejuht, algklassid Ly.Melesk@kuristiku.ee 621 8004
Karmen Kisel 4.-6. klasside õppejuht, saksa keel Karmen.Kisel@kuristiku.ee 621 8004
Siiri Aiaste 7.-12. klasside õppejuht, ajalugu Siiri.Aiaste@kuristiku.ee 621 8293
Aivar Suursaar Haldusjuht Aivar.Suursaar@kuristiku.ee 621 8293
Mall Vister Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall.Vister@kuristiku.ee
Triin Tibar Huvijuht, inglise keel Triin.Tibar@kuristiku.ee
Aivar Metsaveer IT-juht Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
Margarita Blähhin Juhiabi Margarita.Blahhin@kuristiku.ee 634 0212
Sirle Truu Sekretär Sirle.Truu@kuristiku.ee 634 0212
Rosetta Heidorf (lapsepuhkusel) Juhiabi

Õpetajad

Nimi Amet E-post
Siiri Aiaste 7.-12. klasside õppejuht, ajalugu Siiri.Aiaste@kuristiku.ee
Lisann Aljaste Muusikaõpetus Lisann.Aljaste@kuristiku.ee
Kristel Aloe Algklassid Kristel.Aloe@kuristiku.ee
Rolando Javier Beaujon Mejia Inglise keel, hispaania keel Rolando.Beaujon@kuristiku.ee
Jelena Domnina Algklassid Jelena.Domnina@kuristiku.ee
Margarita Eero Inglise keel Margarita.Eero@kuristiku.ee
Laura Johanna Evisalu Eesti keel Laura.Evisalu@kuristiku.ee
Elena Grib Loodusained Elena.Grib@kuristiku.ee
Karin Hallisk Kehaline kasvatus Karin.Hallisk@kuristiku.ee
Marju Jäe Inglise keel Marju.Jae@kuristiku.ee
Heli Jakobson Eesti keel Heli.Jakobson@kuristiku.ee
Johanna-Kristina Jalasto Inglise keel Johanna-Kristina.Jalasto@kuristiku.ee
Mirle Kabel Muusikaõpetus Mirle.Kabel@kuristiku.ee
Marje Kallasvee Matemaatika Marje.Kallasvee@kuristiku.ee
Reet Kaurit Psühholoogia Reet.Kaurit@kuristiku.ee
Natalja Kedrov Inglise keel Natalja.Kedrov@kuristiku.ee
Eha Keel Eesti keel Eha.Keel@kuristiku.ee
Maarja Kikas Majandusõpetus Maarja.Kikas@kuristiku.ee
Marilis Kirotar Ajalugu Marilis.Kirotar@kuristiku.ee
Enn Kirsman Füüsika, matemaatika Enn.Kirsman@kuristiku.ee
Karmen Kisel 4.-6. klasside õppejuht, saksa keel Karmen.Kisel@kuristiku.ee
Hanna Kivila Algklassid, meediaõpetus, eesti keel Hanna.Kivila@kuristiku.ee
Heddy Kivine Eesti keel ja kirjandus Heddy.Kivine@kuristiku.ee
Anna Klepinina Algklassid, klassijuhataja Anna.Klepinina@kuristiku.ee
Lii Kundla Eesti keel ja kirjandus Lii.Kundla@kuristiku.ee
Anu Kurik Inglise keel, saksa keel Anu.Kurik@kuristiku.ee
Viia Kursk Algklassid Viia.Kursk@kuristiku.ee
Liidia Kuusksalu Kehaline kasvatus Liidia.Kuusksalu@kuristiku.ee
Veinika Lemsalu Algklassid, liiklus-, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Veinika.Lemsalu@kuristiku.ee
Kati Lepp Algklassid Kati.Lepp@kuristiku.ee
Olga Lillemaa Vene keel Olga.Lillemaa@kuristiku.ee
Kai Mägi Sotsiaalpedagoog, õpetaja Kai.Magi@kuristiku.ee
Heli Malve Käsitöö Heli.Malve@kuristiku.ee
Liis Märdin Matemaatika Liis.Mardin@kuristiku.ee
Ly Melesk 1.-3. klasside õppejuht, algklassid Ly.Melesk@kuristiku.ee
Siiri Mikk Loov- ja uurimistöö alused Siiri.Mikk@kuristiku.ee
Olga Modina Inglise keel Olga.Modina@kuristiku.ee
Katrin Näär Keemia, bioloogia Katrin.Naar@kuristiku.ee
Liisa Naur Eesti keel Liisa.Naur@kuristiku.ee
Eve Neito Kunstiõpetus Eve.Neito@kuristiku.ee
Hanna Nõmm Matemaatika Hanna.Nomm@kuristiku.ee
Daniel Nüüd Riigikaitse Daniel.Nyyd@kuristiku.ee
Margit Onga Loodusõpetus, keemia Margit.Onga@kuristiku.ee
Aivi Osman Haridustehnoloog, robootika Aivi.Osman@kuristiku.ee
Marju Ott Saksa keel Marju.Ott@kuristiku.ee
Heli Paju Eesti keel Heli.Paju@kuristiku.ee
Künter Paju Saksa keel Kynter.Paju@kuristiku.ee
Maili Pallas Algklassid Maili.Pallas@kuristiku.ee
Kristin Pannerlein Algklassid Kristin.Pannerlein@kuristiku.ee
Ülle Piibar Ajalugu Ylle.Piibar@kuristiku.ee
Ellen Plaado Vene keel Ellen.Plaado@kuristiku.ee
Alari Põlm Kehaline kasvatus Alari.Polm@kuristiku.ee
Gea Pulst Algklassid Gea.Pulst@kuristiku.ee
Kirsika Rahuelu Algklassid Kirsika.Rahuelu@kuristiku.ee
Andres Raja Kehaline kasvatus Andres.Raja@kuristiku.ee
Külli Ratassepp Algklassid Kylli.Ratassepp@kuristiku.ee
Priit Ratassepp Eesti keel Priit.Ratassepp@kuristiku.ee
Tanel Renter Kehaline kasvatus Tanel.Renter@kuristiku.ee
Andre Roden Keemia Andre.Roden@kuristiku.ee
Riina Rotšan Algklassid Riina.Rotshan@kuristiku.ee
Kaspar Rumm Meediaõpetus Kaspar.Rumm@kuristiku.ee
Lissi Sau Eesti keel Lissi.Sau@kuristiku.ee
Taavi Simson Matemaatika Taavi.Simson@kuristiku.ee
Anne Soolepp Algklassid Anne.Soolepp@kuristiku.ee
Ele-Marika Sooväli Geograafia, majandusõpetus Ele.Soovali@kuristiku.ee
Epp Sussen Kunstiajalugu Epp.Sussen@kuristiku.ee
Kleiri Liisa Suvi Inglise keel Kleiri.Suvi@kuristiku.ee
Märt Tammisaar Töö- ja tehnoloogiaõpetus Mart.Tammisaar@kuristiku.ee
Triin Tibar Huvijuht, inglise keel Triin.Tibar@kuristiku.ee
Külli Toom Eesti keel Kylli.Toom@kuristiku.ee
Andres-Aare Tooming Matemaatika Andres-Aare.Tooming@kuristiku.ee
Olga Tribštok Algklassid Olga.Tribstok@kuristiku.ee
Valentina Tsirihhova Matemaatika Valentina.Tsirihhova@kuristiku.ee
Heiko Väät Kehaline kasvatus Heiko.Vaat@kuristiku.ee
Annela Valdi Matemaatika Annela.Valdi@kuristiku.ee
Sirje Vasmann-Perend Muusikaõpetus sirje@kuristiku.ee
Linda Veski Inglise keel Linda.Veski@kuristiku.ee
Andra Viirpalu Kehaline kasvatus Andra.Viirpalu@kuristiku.ee
Siiri Vilgats Algklassid, klassijuhataja Siiri.Vilgats@kuristiku.ee
Kirsti Vooglaid Loodusõpetus, füüsika Kirsti.Vooglaid@kuristiku.ee
Jana Zebergs Vene keel Jana.Zebergs@kuristiku.ee

Tugipersonal

Nimi Amet E-post
Anu Karus Eripedagoog Anu.Karus@kuristiku.ee
Kai Mägi Sotsiaalpedagoog, õpetaja Kai.Magi@kuristiku.ee
Aivi Osman Haridustehnoloog, robootika Aivi.Osman@kuristiku.ee
Riina Raaga Õpiabi õpetaja Riina.Raaga@kuristiku.ee
Sirje Ringmäe Raamatukoguhoidja Sirje.Ringmae@kuristiku.ee
Aleksei Stepanov Psühholoog Aleksei.Stepanov@kuristiku.ee
Tiia Tarm Tugiteenuste juht ja psühholoog Tiia.Tarm@kuristiku.ee

Tugiteenuste (psühholoog, sotsiaalpedagoog, eripedagoog) täpsemat kirjeldust ja vastuvõtu aegasid vaata siit.

Kooli raamatukogu võimalustega tutvu siin.

Teised töötajad

Nimi Amet
Sirje Bergstein Valvur
Uno Liiv Valvur
Raul Nasonov Garderoobi töötaja
Peeter Podelsky Valvur

Valvelaua telefon on +372 621 8081.