10. aprill 2020

Kevadpühade tervitus

Ainuüksi viimase nelja nädala jooksul on maailm meie ümber muutunud uskumatult palju. Meil ei ole hetkel vabadust minna sinna, kuhu tahaksime, kuid ometi mõistame, miks piirangud on kehtestatud. Neid on jätkuvalt vaja selleks, et tagada meie kõigi ohutus ning esimesel võimalusel jätkuks kool võimalikult tavapärases vormis.

Oleme peaaegu kuu aega elanud ja töötanud teistmoodi. Me oleme õppinud ise iga päev sellest keerulisest olukorrast ja õpetanud sealjuures teisi. Veel üks nädal ja siis tuleb väikene paus koolivaheajana ning loodame, usume väga, et tulevad juba ka uued ning paremad uudised.

Aitäh teile kõigile, kes te olete olnud antud olukorras head kohanejad, leidnud üles tasakaalu ja just selle, mida õpilased ja meie kõik vajame.

Tunnustan nii õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid ja kõiki teisi koolitöötajaid. Aitäh vanematele positiivse tagasiside eest õppetöö toimumisega seoses. Meid on palju ja arvamused on erinevad, aga meile annab kindlust ning teeb heameelt valdavalt toetav ning positiivne tagasiside. Õpime ka kriitikast ja teeme olukorda arvestades endast parima. Sügav kummardus lapsevanemate ees, kes aitavad ja hoiavad oma laste õppimisel silma peal ning hoiavad meeleolu ja kodurahu.

Õppetundide läbiviimise ja e-õppe tagamise nimel tänan õpetajaid ja eelkõige tunnustan kõiki, kes on otsinud võimalusi, et õpilasteni võimalikult hästi jõuda ning toetada neid vahetult õppetöös. Oleme korraldanud ka õpilastele koolitoidu jagamist. Toidupaki soovijate hüppelise kasvu tõttu oleme pidanud ka jooksvalt muutma toidujagamise korraldust ja loodetavasti on kõik, kes vajavad ning soovivad, sellest ka osa saanud.  

Ja loomulikult teile - head õpilased - soovin, et saavutate oma hea rütmi ning püsite kenasti järje peal. Üks on selge – iseseisev töö ja digiõpe õitsevad ning digipädevuste omandamine käib erilise tempoga. Õpetajad ja õpilased, nii eraldi kui ka koostöös, on hakanud kasutama erinevaid keskkondi ja programme. Enamasti pole koolis õppimisel ja distantsõppel olevate õpilaste hakkamasaamisel vahet. Kellel läks varem hästi, läheb ka nüüd. Kellel nii hästi ei läinud, on sama seis ka kodus õppides. Kuid on ka palju nn mustrimurdjad. Õpilased, kellel oli varem probleeme õppimisega, nutitelefonidega on nüüd usinad vastajad, esitavad töid isegi varem.

Soovin teile head tervist ja HÄID KEVADPÜHI!

Raino Liblik
Direktor
Tallinna Kuristiku Gümnaasium

Veel uudiseid

19.10.2020
Kõik lugema!
Kooli sünnipäev on tore päev! Raamatukogu tänab kõiki klasse kingituste eest ning kutsub kõiki raamatutega lähemalt tutvuma ja laenutama.
30.08.2020
Head lapsevanemad ja õpilased!
Uus õppeaasta on kohe algamas. Enne uue õppeaasta algust tekivad ikka erinevad küsimused selle kohta, milline saab olema 1. september meie koolis ja ...
28.08.2020
Hei, kõik muusikalised ja tantsulised Kuristiku noored (8.-12. klass)
On aeg teha midagi suurt ja huvitavat! TKG noortekoori seltskond käivitab uue projekti ja nüüd on avatud ka meie ridadesse ühinemine. Kui tahad laulda ...
18.08.2020
Kilekaante müük ja õpikute väljastamine algavaks õppeaastaks
2.-12. klasside õpilased saavad õpikud kätte õpilaspileti või selle puudumisel ID-kaardi alusel. Kui õpilane ei saa ise tulla, siis võib tulla ka lapsevanem koos lapse dokumendiga. Samuti toimub kilekaante müük...
21.06.2020
Distantsõppel jagati 5000 toidupakki
Seoses eriolukorraga otsustas Tallinna linn pakkuda koolilastele võimalust saada koolist koolilõunat ning hiljem 6-päeva jagu toiduvaru. Tallinna ...
16.06.2020
Kuristiku videopäevikute netimängu tulemused
3. juunil toimus Kuristiku videopäevikute netimäng, mis kestis 5. juuni õhtuni. Algselt planeeriti selgitada välja 1.-3. koht, aga tulemused näitasid, ...
10.06.2020
Kevadkuude tegijad
Tallinna Kuristiku Gümnaasium märkab ja tunnustab sellel keerulisel ajal kogu Kuristiku Gümnaasiumi kooliperet! Tsiteerides lapsevanemat / vilistlast / hoolekogu liiget... Loe edasi.
14.05.2020
Osale 15. mail e-etteütlusel
Tähistagem Tallinna päeva targalt, huvitavalt, turvaliselt ja kontaktivabalt! Kogu koolipere on oodatud panema end proovile ülelinnalisel e-etteütlusel Tallinna päeval, 15. mail kell 12.
19.04.2020
Algas koolivaheaeg!
Head õpilased ja lapsevanemad! Soovin teile head koolivaheaega. Seekord on koolivaheaeg kohe eriline. Olen kindel, et oskate seda nautida ja samas ...
17.04.2020
Märtsikuu 2020 tegijad
Tallinna Kuristiku Gümnaasium märkab ja tunnustab tublisid õpilasi ja töötajaid.