Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

24. mai kell 18.00 - Kooli laulu-
       ja tantsupidu

29. mai - Tutipäev ja lõpukell
30. mai 19.00 - Kontsertlavastus
    "Kuiinluse ehk kuulsuse ahelad"
    Alexela kontserdimajas


Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Aprillikuu tegijad 21.05
3 päeva on veel jäänud meile hoogu anda! 21.05
Võit jalgpalluritele 19.05
 
Viimased pildialbumid
Tallinna Nobenäpp 3. mail...
Võistlusmäng Autobahn 16...
Rohelise kooli prügi sort...
Eesti Vabariik 100 aktused...
Sõbrapäeva fotonurk 13.-...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

E-raamatukogu

 
Õpetajate sünnipäevad
30.05 – Marju Naar
30.05 – Andres-Aare Tooming
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
õpetajate blogi


Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Koolist » Kontakt

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Kontakt

Kooli aadress:  
Kärberi 9
Lasnamäe linnaosa
13918 TALLINN

Vaata asukoha kaarti koos bussipeatustega
Bussid: 51, 58 ja 68, peatus Kärberi

Üldkontaktid:
Telefon/faks: +372 634 0212
kuristiku@kuristiku.ee

Olulisemad kontaktid:
Vastuvõtud eelneval kokkuleppel. Direktori vastuvõtuaeg on esmaspäeviti, kell 15.00-17.00.

  • Direktor Raino Liblik, 634 0212, Raino.Liblik@kuristiku.ee
  • Sekretär Sirle Truu, 634 0212, Sirle.Truu@kuristiku.ee
  • 1.-3. klasside õppejuht Ly Melesk, 621 8004, Ly.Melesk@kuristiku.ee
  • 4.-6. klasside õppejuht Karmen Kisel, 621 8004, Karmen.Kisel@kuristiku.ee
  • 7.-12. klasside õppejuht Siiri Aiaste, 621 8293, Siiri.Aiaste@kuristiku.ee  

  • Haldusjuht Aivar Suursaar, 621 8293, Aivar.Suursaar@kuristiku.ee
  • Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall Vister, Mall.Vister@kuristiku.ee
  • Huvijuht Triin.Tibar@kuristiku.ee 
  • I kooliastme tugitöötaja, nõustaja-psühholoog ja HEV koordinaator Liis Tisler, Liis.Tisler@kuristiku.ee
  • Psühholoog Tiia Tarm, Tiia.Tarm@kuristiku.ee
  • Sotsiaalpedagoog Maire Kasser, Maire.Kasser@kuristiku.ee
  • IT-juht Aivar Metsaveer, Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
  • Raamatukogu Liana Lepik, 621 8173, Liana.Lepik@kuristiku.ee 

  • Valvelaud 621 8081


  • Kuristiku õpilasesindus – opilasesindus@kuristiku.ee
  • Kuristiku koduleht - it@kuristiku.ee    


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated

DigiKresku uued lood

* Lahkuv USA suursaadik: "Kõige rohkem jään igatsema eestlasi."

* 8.a ja 8.b hariv vaheajareis Peterburi

* Kanal 2 ja Postimees kaks kärbest ühe hoobiga

* Kaks nädalat Kuristikus



Vaata ja loe meie koolilehte: kresku.kuristiku.ee


Söökla menüü


Spordiedetabel



Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii