Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

14. dets - Rammumees ja
       võimlemispidu

20. dets - Jõulukontsert
      Jaani kirikus

22. dets - Jõululõuna


Vaata meie koolilehte
       DigiKresku

Viimati muudetud
Võimlemispidu ja rammumees 2017 13.12
Meie võidukas 5. klass 10.12
Koolitöötajate võrkpalliturniir 08.12
 
Viimased pildialbumid
Algklasside spordipäev 22...
Reaalainetenädala konvere...
Jõulurahu 4. detsembril 2...
Isadepäeva kontsert 9. no...
Rändav bioklass gümnaasi...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
09.12 – Natalja Kedrov
18.12 – Marika Kundla
29.12 – Viia Hang
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku

Tallinna
Koolijuhtide Ühendus


Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool






Esileht » Koolist » Kontakt
Kontakt

Kooli aadress:  
Kärberi 9
Lasnamäe linnaosa
13918 TALLINN

Vaata asukoha kaarti koos bussipeatustega
Bussid: 51, 58 ja 68, peatus Kärberi

Üldkontaktid:
Telefon/faks: +372 634 0212
kuristiku@kuristiku.ee

Olulisemad kontaktid:
Vastuvõtud eelneval kokkuleppel. Direktori vastuvõtuaeg on esmaspäeviti, kell 15.00-17.00.

  • Direktor Raino Liblik, 634 0212, Raino.Liblik@kuristiku.ee
  • Sekretär Sirle Truu, 634 0212, Sirle.Truu@kuristiku.ee
  • 1.-3. klasside õppejuht Ly Melesk, 621 8004, Ly.Melesk@kuristiku.ee
  • 4.-6. klasside õppejuht Karmen Kisel, 621 8004, Karmen.Kisel@kuristiku.ee
  • 7.-12. klasside õppejuht Siiri Aiaste, 621 8293, Siiri.Aiaste@kuristiku.ee  

  • Haldusjuht Aivar Suursaar, 621 8293, Aivar.Suursaar@kuristiku.ee
  • Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall Vister, Mall.Vister@kuristiku.ee
  • Huvijuht Triin.Tibar@kuristiku.ee 
  • I kooliastme sotsiaalpedagoog Liis Tisler, Liis.Tisler@kuristiku.ee
  • IT-juht Aivar Metsaveer, Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
  • Raamatukogu Liana Lepik, 621 8173, Liana.Lepik@kuristiku.ee 

  • Valvelaud 621 8081


  • Kuristiku õpilasesindus – opilasesindus@kuristiku.ee
  • Kuristiku koduleht - it@kuristiku.ee    


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii