Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

Kooli kantselei on avatud
   kell 9.00-15.00.

   Suletud on 10. juuli - 4. august.

   Info: 634 0212

Viimati muudetud
On jälle aeg selg sirgu lüüa… Ja tulla NOORTEKOORI 23.08
Mida läheb vaja 1. klassi lapsel 21.08
Õpikute ja töövihikute väljastamine algavaks õppeaastaks 21.08
 
Viimased pildialbumid
12. klassi lõpuaktus 20. ...
9. klasside lõpuaktus 20....
XII noorte laulu- ja tants...
Kuristiku 30. laulu- ja ta...
Kirjanik Indrek Hargla kü...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
17.08 – Liana Lepik
23.08 – Kertu Pildre
02.09 – Kübe Tämmo
04.09 – Aire Luugus
04.09 – Riina Raaga
07.09 – Aare Vigla
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool



Esileht » Koolist » Kontakt

Tule meie kooli õppima! Loe vastuvõtu kohta lähemalt...

Kontakt

Kooli aadress:  
Kärberi 9
Lasnamäe linnaosa
13918 TALLINN

Vaata asukoha kaarti koos bussipeatustega
Bussid: 51, 58 ja 68, peatus Kärberi

Üldkontaktid:
Telefon/faks: +372 634 0212
kuristiku@kuristiku.ee

Olulisemad kontaktid:
Vastuvõtud eelneval kokkuleppel. Direktori vastuvõtuaeg on esmaspäeviti, kell 15.00-17.00.

  • Direktor Raino Liblik, 634 0212, Raino.Liblik@kuristiku.ee
  • Sekretär Sirle Truu, 634 0212, Sirle.Truu@kuristiku.ee
  • Algklasside õppealajuhataja Ly Melesk, 621 8004, Ly.Melesk@kuristiku.ee
  • Vanema astme õppealajuhataja Siiri Aiaste, 621 8293, Siiri.Aiaste@kuristiku.ee  

  • Haldusdirektor Aivar Suursaar, 621 8293, Aivar.Suursaar@kuristiku.ee
  • Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall Vister, Mall.Vister@kuristiku.ee
  • Sotsiaalpedagoog ja huvijuht Mailis Ostra, Mailis.Ostra@kuristiku.ee 
  • I kooliastme sotsiaalpedagoog Annika Roosimägi, Annika.Roosimagi@kuristiku.ee
  • IT-juht Aivar Metsaveer, Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
  • Raamatukogu Liana Lepik, 621 8173, Liana.Lepik@kuristiku.ee 

  • Valvelaud 621 8081


  • Kuristiku õpilasesindus – opilasesindus@kuristiku.ee
  • Kuristiku koduleht - it@kuristiku.ee    


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii