Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

20. okt - Kooli sünnipäev
21.-29. okt - Vaheaeg
31. okt - Pumpkin Carving

Viimati muudetud
Tule Kreskut lugema! 19.10
koolileht Kresku 19.10
Kuristiku Pumpkin Carving 2017 19.10
 
Viimased pildialbumid
Õpetajate päev 5. oktoob...
Õpetajate päev lasteaias...
Eesti mäng 21. veebruaril...
Juurvilja pidu 7. juunil 2...
Me armastame Eestit 16. m...
 
Kiirviited



Kalender



Outlook.com/
kuristiku.ee

Kuristiku Intra

Loov- ja uurimistööde keskkond
uta.kuristiku.ee

 
Õpetajate sünnipäevad
15.10 – Daniel Nüüd
16.10 – Marje Kallasvee
16.10 – Triin Tibar
17.10 – Rosetta Kadak
27.10 – Annela Valdi
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
aktiivõppepäevade
blogi


Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


Berit kontsert
Märka ja aita

Lastefond
Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool




Esileht » Koolist » Kontakt
Kontakt

Kooli aadress:  
Kärberi 9
Lasnamäe linnaosa
13918 TALLINN

Vaata asukoha kaarti koos bussipeatustega
Bussid: 51, 58 ja 68, peatus Kärberi

Üldkontaktid:
Telefon/faks: +372 634 0212
kuristiku@kuristiku.ee

Olulisemad kontaktid:
Vastuvõtud eelneval kokkuleppel. Direktori vastuvõtuaeg on esmaspäeviti, kell 15.00-17.00.

  • Direktor Raino Liblik, 634 0212, Raino.Liblik@kuristiku.ee
  • Sekretär Sirle Truu, 634 0212, Sirle.Truu@kuristiku.ee
  • 1.-3. klasside õppejuht Ly Melesk, 621 8004, Ly.Melesk@kuristiku.ee
  • 4.-6. klasside õppejuht Karmen Kisel, 621 8004, Karmen.Kisel@kuristiku.ee
  • 7.-12. klasside õppejuht Siiri Aiaste, 621 8293, Siiri.Aiaste@kuristiku.ee  

  • Haldusjuht Aivar Suursaar, 621 8293, Aivar.Suursaar@kuristiku.ee
  • Direktori asetäitja majanduse alal eelarve küsimustes Mall Vister, Mall.Vister@kuristiku.ee
  • Huvijuht Triin.Tibar@kuristiku.ee 
  • I kooliastme sotsiaalpedagoog Liis Tisler, Liis.Tisler@kuristiku.ee
  • IT-juht Aivar Metsaveer, Aivar.Metsaveer@kuristiku.ee
  • Raamatukogu Liana Lepik, 621 8173, Liana.Lepik@kuristiku.ee 

  • Valvelaud 621 8081


  • Kuristiku õpilasesindus – opilasesindus@kuristiku.ee
  • Kuristiku koduleht - it@kuristiku.ee    


Seotud lehed:
Uued tööpakkumised    Koolivorm 1.-6. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Spordiedetabel

Võta osa
> Noorte meedialaager Rakveres
> Prantsuse päev 32. Keskkoolis
> Tasuta nutilaager!
> Tasuta klassikalise muusika kontsert!
> Energiasäästuvalgusti konkurss


Vanemad uudised




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2015 | web | Etomite
 
in English po russkii