Huviringide ajad tabelina

 


Viimati uuendatud: 16. november 2017


 

JUHENDAJA

RINGI NIMETUS

VANUSEASTE

RUUM

AEG

Muusika



Lisann Aljaste, Karin Kaju

mudilaskoor

2.-3. klass
1. klassid

muusikaklass, aula

K 7. tund
K 1. tund

Lisann Aljaste, Karin Kaju

lastekoor

4.-7. klass

muusikaklass

N 5. tund

pikapäevarühm

N 7. tund

Sirje Vasmann-Perend

koolibänd

8.-12. klass

muusikaklass

E 9. tund

Sirje Vasmann-Perend ja Sirle Truu

noortekoor

8.-12. klass

aula, muusikaklass

T 15.40-16.40


R 14.45-15.30

Sirje Vasmann-Perend

solistiring

8.-12. klass

muusikaklass

E 9. tund

Sirle Truu

solistiring

2.-5. klass

muusikaklass 2, huvitegevuse ruum

E 16.00

Karin Kaju poistekoor 2.-5. klass muusikaklass 2 T 6. tund

Tants

Kalev Järvela

rahvatants

3.C klass

aula

E, N 1. tund

1.B klass

aula


Andres-Aare Tooming

rahvatants

3.A klass

aula

T, K 6. tund

3.B klass

aula

K, R 7. tund

4.-5. klass

aula

T, K 14.45-16.15 

1C klass

aula

R 6.tund


Muud ringid

Veinika Lemsalu

liiklusring

 3. klassid

B-301Kokkuleppel

4. klassid

B-301Kokkuleppel


Aivar Metsaveer

multimeediaring

8.-12. klass

A-326  

R 15.00-17.00

Eve Neito

kunstiring




5.-9. klass

A-406

E 7.-8. tund

Märt Tammisaar                                  Puu- ja metallitöökoja
                                                                 vabakasutus             5.-12. klass    Töökoda                       K 14.50 - 16.30     

Iti-Kärt Kiivit                                              Teadusring               3.-9. klass     A-409, õues                   K 15.00-16.30 
                                                                                                                                                          (üle nädala) 

Rolando Beaujon                                        Draamaring              6.-12. klass    Huvitegevuse ruum,
                                                                                                                                 A-424                   K, R 14.50

Sport

Andra Viirpalu

korvpall (tüdrukud) TASULINE

1.-6. klass  

võimla

E 14.45-16.00
R 14.00-15.00

Tanel Renter

Kreeka-Rooma maadlus TASULINE

1.-12. klass

maadlussaal

E 14.45-16.00
T,N 15.45-18.30

Jüri Lepp, Kaspar Lees, Mihkel-Matteus Luik

käsipall TASULINE

1.-12. klass

võimla

E 14.45-18.30

T 14.45- 18.25

K 14.45- 18.30

N 14.00- 20.00

R 15.00- 18.30

Urmas Kulp

võrkpall TASULINE

6.-8. klass

võimla


N 16.00-17.00


Hanna Pajula

3.-5. klass

E 13.45-15.00

T 14.45-16.00

N 14.45-16.00

MTÜ Huviring (JK Kratila)

jalgpall TASULINE

1.-5. klass

võimla,
staadion

E-K 18.30-20.00
T, N 17.30-20.00

TIP-TOP

iluvõimlemine TASULINE

1.-3. klass

võimla, aula

E 16.00-20.00

T 17.00-19.00

K 17.00-19.00

R 16.00-19.00


Esteetika- ja tantsukool

showtants TASULINE

1.-3. klass

aula, muusikaklass 2

T, N 13.50-15.45

4.-6. klass

Andres Raja

 kergejõustik TASULINE

 1.-4. klass

võimla kuni 30.03.2018
staadion a. 02.04.2018

K 14.40-16.00

N 13.45-15.05

R 13.45-15.05

Kalevi Jalgrattakool MTÜ                   jalgrattatrenn TASULINE                         õues, võimla                E, N 16.00-17.00    


Pikapäevarühm

Gea Pulst

Pikapäevarühm TASULINE

1. klass

B-202


T,K,N 13.00-17.00


Silva Jõesaar

Pikapäevarühm  TASULINE

1. klass

B-204

E,R 13.00-17.00