Tallinna Kuristiku Gümnaasium english russian  

Sündmused

1. dets - Jõulurahu

Sisukaart
Viimati muudetud
Lugupeetud lapsevanem! 21.11
Tulemas 11. detsembril 20.11
Toitlustamine 20.11
 
Viimased pildialbumid
[ !GaleriiAlbumid! ]
 
Kiirviited



Outlook.com/kuristiku.ee



Kuristiku Intra


 
Õpetajate sünnipäevad
25.11 – Kalev Järvela
27.11 – Malle Kroon
27.11 – Mare Miikman
27.11 – Marilis Kirotar
01.12 – Esta Saula
02.12 – Melena Schultz
02.12 – Kristi Toomra
 
kuristiku.ee soovitab

Kuristiku
haridustehnoloog
soovitab


Kuristiku
klassiõpetajate
koduleht


Kuristiku
kehalise kasvatuse
koduleht


TKG koolileht Kresku
Kuristiku Gaidid
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm
Noorte Kotkaste Tallinna Maleva Ida rühm


käsipalliklubi HC Tallas

Märka ja aita

Aiesec


Kiida õpetajat!



SA Innove
Eksamikeskus


Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Lasnamäe
Linnaosa Valitsus

Tallinna Haridusamet

Kooli Tervishoid

Meie oleme:

Tervist edendav kool



Esileht » Uudised » Aasta 2008 » Juuni 2008 » 6. ja 7. klasside nimekirjad 2008-2009 õppeaastaks
6. ja 7. klasside nimekirjad 2008-2009 õppeaastaks

6. ja 7. klasside nimekirjad 2008/2009. õppeaastaks.

6.a
Klassijuhataja: Heli Paju
1 Aas Harli-Marten
2 Gerontidi Silvia-Anna
3 Daude Paul Henrich
4 Grabovski Mark
5 Johanson Karl-Kristjan
6 Karula Kätlin
7 Kasemets Kristo
8 Koit Edgar
9 Lassi Lee
10 Lillemets Maarja Helina
11 Meriste Karel
12 Moroz Aurelia
13 Pihlapuu Priit
14 Puura Kristjan
15 Põldsaar Liaana-Katti
16 Siilbaum Margret
17 Sonn Danver
18 Staub Janek
19 Tammik Annika
20 Turulinn Karl-Marcus
21 Vnukova Kerstin
 
6.k
Klassijuhataja: Liidia Kuusksalu
1 Aus Rauno
2 Drjahlov Kertu
3 Kiil Risto
4 Klooster Henry-Mati
5 Korjus Stefan
6 Kütt Kaidi
7 Peetso Vaido
8 Pikkpõld Pirgit
9 Pukk Cristian
10 Rehe Rene
11 Robles Pacheco Giancarlo
12 Tarmu Ragnel
13 Tennosaar  Liina
14 Trumm Martin
15 Tšaklidi Jekaterina
16 Tšermenjov Mark
17 Vassiljeva Veronika
18 Veskus Johannes
19 Vosman Ekke-Kaur

6.r
Klassijuhataja: V.Tsirihhova
1 Erimäe Tarvo
2 Falberg Tanel
3 Guseinova Leila
4 Hütt Helen
5 Looväli Raido
6 Lukitšova Irina
7 Metsmaa Kristin
8 Mikvere Anett
9 Märtson Mikk
10 Nigols Andres
11 Olmann Maria
12 Panov Edgar
13 Pertman Indrek
14 Rebane Sander
15 Sagor Kadi
16 Sild Ralf
17 Stepanjan Mari
18 Žarov Vladislav
19 Taaksalu Rauno
20 Taluste Keity
21 Treimanis Andris
22 Tsvetkova Polina
23 Turavaite Viktoria

7.a
Klassijuhataja: Melena Liivet
1 Allikvee Martin
2 Bekker Hellika
3 Bogdanovitš  Maria
4 Elhi Rainer
5 Ennok Krete
6 Kasvandik Kristina
7 Kivi Ketlin
8 Komosko Dmitri
9 Kress Sylvia
10 Latõševa Polina
11 Laut Maris
12 Leitalu Helen
13 Liiv Grete
14 Orav Erika
15 Paavo  Kasper
16 Poljakov Kirill
17 Rannaoja Renee
18 Sulima Ekaterina
19 Tamm Sandra Michelle
20 Teral Liisa
21 Vaidilaite Triin
22 Vana Meer

7.b
Klassijuhataja: Eha Keel
1 Akimov Merily
2 Fuks Madis
3 Jämsä Aappo
4 Kink Kristin
5 Kossinski Janek
6 Luht Aivo
7 Nurmse Fredy
8 Puusepp Maarja Liis
9 Roots Ketrin
10 Rägapart Liis
11 Rätsepso Chris
12 Saar Nikolai
13 Sagor Keidi
14 Sai Mare
15 Spelman Kristi
16 Sullakatko Johan
17 Štšur Sirli
18 Tamberg Andreas-Rafael
19 Tiits Taivo

7.r
Klassijuhataja: Kristi Juuse
1 Djužev Aleksei
2 Fahrutdinova Jevgenia
3 Fatejev Sergei
4 Ivarinen Sander
5 Jaago Martin
6 Jakimenko Anita
7 Jõeveer Mihkel
8 Kaljuste Olari
9 Kattai Kaija-Liis
10 Lepparu  Ida
11 Liiver Andres
12 Lõssanov Jan
13 Müür Tanel
14 Niin Anne
15 Ots Sander
16 Puolokainen Karl-Erik
17 Päll Randar
18 Rattik Darja
19 Soomets Marit
20 Teder Tiina
21 Volmre Ruto



Koolivorm 1.-7. kl   
Õpilaspileti tellimine   
Vastuvõtt kooli!   
Teated


Söökla menüü


Meie õpilasfirmad


Kraed



Telefonikotid



Vaasid



Valemileht



Telefonitarvikud




Kuristiku GÜmnaasium | www.kuristiku.ee | 2001-2013 | web | Etomite
 
in English po russkii